Zydre Zi(1).png

Paslaugų kainos:

Dieninis / dalykinis makiažas (iki 30min) €30

Švelnus, langvas makiažas skirtas susitikimams, oficialiems priėmimams, darbui. Šio makiažo metu dengiamas lengvas makiažo pagrindas, suteikiant odai skaistumo, paslepiant odos trūkumus ir išryškinant Jūsų natūralų grožį. Akys ir lūpos lengvai paryškinamos švelniomis neblizgiomis spalvomis.

Vakarinis / Proginis makiažas (iki 90min.) €45

Vakarinio arba proginio makiažo metu sukuriamas įvaizdis Jūsų progai ar renginiui, kuriam ruošiatės. Ar tai būtų švelnus, stipresnis ar dramatiškas įvaizdis, dėmesys skiriamas tiek akių bei lūpų makiažui, tiek tobulam odos paruošimui ir veido modeliavimui. Priklausomai nuo įvaizdžio, klijuojamos dirbtinės blakstienos.

Fotosesijos / video makiažas (iki 90min.) €45

Tobulas odos paruošimas, gaivus ar dramatiškas įvaizdis, veido modeliavimas kuriami naudojant specifišką makiažo atlikimo techniką, bei atsižvelgiant į fotosesijos ar video filmavimo tematiką. Priklausomai nuo įvaizdžio, klijuojamos dirbtinės blakstienos. Makiažas atrodys puikiai ne tik realybėje, bet ir prieš kameras, apšvietimą ir blykstes.

Proginis / vakarinis / fotosesijos / vakarinis makiažas su plaukų garbanojimu (iki 180min) €60

Pilnam įvaizdžiui sukurti, prie makiažo siūlau pasirinkti ir švelnias bangas ar dideles garbanas. Prašymas atvykti iš vakaro išplautais ir išdžiovintais plaukais.

Bandomasis nuotakos makiažas su konsultacija (iki 100min.) €50

Vestuvių progai svarbi kruopščiai apgalvota kiekviena detalė, todėl makiažas turi ne tik tobulai pabrėžti Jūsų grožį, bet ir tapti bendra tobulo įvaizdžio detale. Labai svarbu nuotakos makiažu pasirūpinti iš anksto- bandomojo makiažo metu aptarsime ir sukursime Jums individualų makiažo įvaizdį, tiek Jūs tiek makiažo meistrė būsite tikros, kad vestuvių rytą tiksliai suprasite viena kitą. Taip pat konsultuosiu apie tai ką patartina ir ko nepatartina daryti ruošiant odą šventei!

Nuotakos makiažas (iki 120min.) €60

Įpatingas makiažas įpatingai progai. Lengvas ir gaivus ar dramatiškas įvaizdis priklausys nuo individualios nuotakos, tačiau tobulai padengva skaisčiai atrodanti oda yra neatsiejamas makiažo atributas. Lengvas ar stiprus veido modeliavimas, tobulai paryškintos akys ir lūpos, priklausomai nuo įvaizdžio, klijuojamos dirbtinės blakstienos.... Šis makiažas turi atrodyti nepriekaištingai tiek dienos ir vakaro apšvietime, po fotografo blykstėmis ir atlaikyti ilgą nuostabią dieną ir naktį.

Jaunikio grimas (15-20 min.) €20

Jaunikio grimas patartinas tam, kad jis atrodytų gaivus ir pailsėjęs. Šio makiažo metu lengvai paslepiami odos trūkumai, sumažinamas odos blizgesys bei lengvai pabrėžiami jaunikio bruožai.

Garbanos (iki 90min) €30

Tiek švenios bangos, tiek didelės garbanos suteikia įvaizdžiui romantikos ir užbaigtumo. Prašymas atvykti iš vakaro išplautais ir išdžiovintais plaukais.

Asmeninė makiažo pamokėlė (120min. - 160min.) €60

Makiažo pamokėlė- puikus būdas ne tik pamatyti, kas tobulai pabrėžia Jūsų bruožus, paslepia trūkumus ir išryškina privalumus, bet ir išmokti tokį įvaizdį susikurti pačioms. Privačios pamokėlės metu ne tik parodysiu, kaip susikurti dieninį bei vakarinį makiažus, tačiau juos pasidaryti su mano pagalba galėsite pati.

Makiažo priežiūra fotosesijos / filmavimo metu €15/val

Jei pati nenorite sukti sau galvos, kaip atrodote pries kamerą, tuomet galiu padėti. Atlikus makiažą, atskiru susitarimu galiu būti šalia per fotosesiją ar filmavimą, jos metu esant reikalui paryškinti makiažą ar pakeisti lūpų spalvą.

Makiažo pamokėlė mergvakariui + makiažas būsimai nuotakai pamokėles metu (grupė iki 6 asm.; iki 140min.) €150

Makiažo pamokėlė- puikus būdas praleisti mergvakarį. Pamokėlės metu makiažo demonstracija atliekama ant būsimos nuotakos, o šventės dalyviai turi galimybę patys atlikti makiažą ant savęs. Daug žinių ir gera nuotaika garantuota!

Privačios makiažo pamokos vizažistams 3 pamokos €350

Šios privačios makiažo pamokos skirtos būsimiems makiažo meistrams, bei jau esamiems vizažistams, kurie siekia tobulintis. Pamokų metu koncentruojamės ties praktiniais mokymais, tačiau gaunate ir bagažą teorinių žinių. Turite galimybę iš arti detaliai pamatyti kiekvieną parodomąjį makiažą, atlikti juos ant modelių.

*Kainos galioja tik Lietuvos teritorijoje. Esant atskiram susitarimui galimos paslaugos Lietuvos teritorijoje, bei užsienyje.

Pricelist:

Day time / business makeup €30

Evening / special occasion makeup €45

Photo shoot / video makeup €45

Evening / special occasion / photo session / video makeup with curling hair €60

Bridal makeup €60

Bridal makeup trial €50

Groom makeup (15-20min.) €20

Hair curling €30

Private makeup lesson €70

Makeup touch-ups during photo shoot / video €15/hour

Makeup lesson for hen party including makeup for the bride during the lesson (up to 6 people) €160

*Prices are only valid in Lithuania. Feel free to contact for the availability to work in different location as well as prices abroad.